Koirat

Koiramme

EE & LT VCH ClubVW-19 C.I.B. & FI & NO & EE & LV & LT & BALT CH Zweierteam Tazetta
“Iida”

Haliberni

22.5.2011

Sukutaulu

(Frodo van de Buut Vrij Hoeve “Frodo”
A/A 0/0

FI MVA
Ireen Vom Gipfelfeuer “Aino”
B/A 0/0
)

C.I.B. & NORD & FI & NO & DK & EE & LV & LT & BALT CH Zweierteam Ulmus
“Niilo”

3.6.2012

Sukutaulu

(FIN CH
Zweierteam Grandis ”Einari
HD D/C ED: 0/0

FI MVA
Ireen Vom Gipfelfeuer “Aino”
B/A 0/0
)

Zweierteam Wallerana “Emma”

30.10.2013

Sukutaulu

(FIN CH
FI CH BH
Beneco’s Dumbo “Dumbo”
B/C 0/0

FI MVA
Ireen Vom Gipfelfeuer “Aino”
B/A 0/0
)

FI & RO CH Zweierteam Brexia “Hellu”

Synt. 5.9.2015

Sukutaulu

(FIN CH
Ch
Joy Europe van’t Stokerybos

Zweierteam Vitellina
)

Laurentia van de Weyenberg “Irma”

07.09.2017

Sukutaulu

( Hayden de Prins van de Weyenberg – Darling Doortje van de Weyenberg)

Laurentia
Amazing Lashes z Deikowej Doliny “Laura”

14.09.2017

Sukutaulu

( Terplinggaard’s Yoyo – Jasmine z Deikowej Doliny)

Laura
Zweierteam Carpinus “Masco”

13.07.2018

Sukutaulu

(Niko vom Hollandof – FI & RO CH Zweierteam Brexia)

Carpinus
C.I.B. & FI & EE & LV & ME & BG & BG GR & RO & MK CH EE & RU & UA JCH LVW-10

Galanthos van het Peerkesbos “Touho”

25.06.2007

Sukutaulu

(Seabright
Silver Special – Seabright Silver Symphony)

Galanthos van het Peerkesbos
FI & NO & LV CH Ohoi’s Lean On Me “Viljo”

23.10.2011

Sukutaulu

(NO Ch Little Bears On Top of The World – Ohois Chiquitita)

vilho

In Memoriam

Lapintuulen
Pyrstötähti
“Penni” A2/B2 0/0

13.05.1988
– 28.05.1997

(FIN
CH Montanaro Tino X*
– Björntorp Neima)

FIN
CH
Lapintuulen Aamukaste
“Nappi” C1/C2 0/0

13.05.1988
– 20.11.1998

(FIN
CH Montanaro Tino X*
– Björntorp Neima)

INT
& FIN & BLR & EST & LV & N & S CH BLRW-96 WARSZW-98
Zweierteam Buxus
“Viljo” D/B 1/1

09.11.1993
– 28.12.1999

(FIN
CH Bastian vom Veit B2
FIN
CH Lapintuulen Aamukaste C1/C2 0/0
)

Zweierteam
Amourette
“Reino”

22.10.1990
– 11.05.2001

(DK
CH Danettas Hasse HD 0/0
Lapintuulen
Pyrstötähti A2/B2 0/0
)

Zweierteam Amourette
INT
& FIN & EST & LV & UKR & RUS & RKF CH EuJV-91 ESTW-99 EURASIERW-01 Veteran
of Veterans 2001
Zweierteam Akonit
“Niilo” D1/B2 0/0

22.10.1990
– 30.01.2003

(DK
CH Danettas Hasse HD 0/0
Lapintuulen
Pyrstötähti A2/B2 0/0
)


INT
& CH & FIN & S CH
Dee Dee Dixie at Cayuga
“Siiri”

15.10.1992
– 17.05.2004

(AM
CH Highland Skye of Pouch Cove – Antarica del Merenate)

Vera
vom Veit
“Vera” B 0/0

14.02.1996
– 15.11.2004

(D
CH Mephisto vom Soonwaldblick HD Frei
– Kaya vom Veit HD V)

Vera vom Veit
INT
& FIN & S & RUS & UKR & EST CH WARZWAJW-98 PL&POZNANW-99
Aarnikarhun Liberazzo
“Urho” B/C 0/1

(2
x CC Puola + 1 x CC Unkari)

09.08.1997
– 02.08.2005

(MULTI
CH New-Fuur-Land’s Block Buster
INT
& FIN CH Karhukumpu Jarciana
)

INT
& FIN & N & LV & LTU & EST CH
Ilmaras Cunami
“Lati” A/A 1/1

23.08.2000
– 07.11.2007

Sukutaulu

(Vladlen
Chuck Carrying Look
Remi
Grizulo ratai
)

Ilmaras Cunami
INT
& S & N & FIN & EST & RUS & LV & LT CH ESTW-04
BALTW-04 LTW-05 V-07
Stenhöjdens Calippo
B 0/0

28.06.2000
– 12.06.2008

Sukutaulu

(Bernerdalens
Eddie Murphy
LPI
LPII Lad’s Lady Anne HD&ED Fri
)

Stenhöjdens Calippo
Zweierteam
Cedrus
“Eeti” C/C 0/0

04.03.1999
– 30.07.2008

Sukutaulu

(INT&FIN&EST&LV&UKR&RUS&RKF
CH EuJV-91 ESTW-99 EURASIERW-01 Veteran of Veterans 2001 Zweierteam
Akonit D1/B2 0/0
Vera
vom Veit B 0/0
)

Zweierteam Cedrus
FIN
& EST CH
Zweierteam Cereus
“Tauno” C/C 0/2

04.03.1999
– 12.12.2008

Sukutaulu

(INT&FIN&EST&LV&UKR&RUS&RKF
CH EuJV-91 ESTW-99 EURASIERW-01 Veteran of Veterans 2001 Zweierteam
Akonit D1/B2 0/0
Vera
vom Veit B 0/0
)

Zweierteam Cereus
INT
& FIN & LT & EST & LV & S & BLR & UKR &
RUS & RKF CH
GRAND UKR CH LV VCH EST VCH LTU VCH LTW-03 ESTW-04 BALTW-04 LTW-05 EstVW-08
Zweierteam Carlina
“Lyyli” C/C 0/0

04.03.1999
– 17.02.2009

Sukutaulu

(INT&FIN&EST&LV&UKR&RUS&RKF
CH EuJV-91 ESTW-99 EURASIERW-01 Veteran of Veterans 2001 Zweierteam
Akonit D1/B2 0/0
Vera
vom Veit B 0/0
)

Zweierteam Carlina
Zweierteam
Daucus
“Osmo” 0/0

15.08.2000
– 22.04.2009

Sukutaulu

(N
CH Newton av Milkcreek A 0/0
Vera
vom Veit B 0/0
)

INT
& FIN & N & EST & LV & S & RUS CH
Zweierteam Dracaena
“Lempi” D/D 1/1

15.08.2000
– 14.7.2010

Sukutaulu

(N
CH Newton av Milkcreek A 0/0
Vera
vom Veit B 0/0
)

Zweierteam Escallonia “Helmi”

16.8.2001 – 14.9.2011

Sukutaulu

(N
INT & N & S & DK & FIN & EST CH
NORD-98 NV-99-02-04
Le Grand Orion Av Milkcreek
A/A 0/2
INT & FIN & LT & EST & LV & S CH
LTW-03 ESTW-04 BALTW-04 LTW-05
Zweierteam Carlina
C/C 0/0
)

INT
& FIN & EST & RUS & LTU & LV CH LV VCH LVVW-12
Alte Sage Akorina fürZwei
“Irja” A/A 0/0

23.02.2003-17.7.2013

Sukutaulu

(INT
& FIN & EST & LV & UKR & RUS & RKF CH EuJV-91 ESTW-99 EURASIERW-01 Veteran
of Veterans 2001 Zweierteam Akonit D1/B2 0/0
FIN
CH Zweierteam Dicentra A/A 0/1
)


C.I.B. & FI & SE & EE & LV & LT & BALT & BG & BG GR & ME & RO CH
Uj Jezuska av LeeArmand
“Mara” A/A 0/0

13.3.2005-17.8.2013

Sukutaulu

(Ungarsk
Junior Champion, 5 x Ungarsk Prima Junior, Slovakisk Junior Winner (CAJC),
Ungarsk Derbywinner Maglòd-Falvi
Iq Joker Junior A/A 0/0 Nuch
Danish Queentess av LeeArmand)


FI MVA Ireen
Vom Gipfelfeuer
“Aino”
B/A 0/0

(2
x jun SERT Viro

27.02.2009 – 7.11.2014

Sukutaulu

(AUS
& CAN & AM & S CH Zanzebern Defender HD A/A ED 0/0

LUX
CH Drigana Vom Gipfelfeuer HD A/B ED 0/0
)

C.I.B. & FI & BY & UA & UA GR & EE & RU & LT & LV & BALT & BG & BG GR CH EE & LV JCH BLRV-07

Zweierteam Lunaria “Vilma” B/B 0/0

18.03.2006 – 03.04.2018

Elinikä: 12 v 1kk

Sukutaulu

(S
CH Stenhöjdens Excelsior A/A 0/0
INT
& FIN & EST & RUS & LTU & LV CH

Alte
Sage Akorina fürZwei A/A 0/0
)